מי אנחנו

ייעוץ עם מומחים צריך להיות מקצועי, אמין ופשוט

כל אחד מאיתנו חווה קשיים: משברים והתלבטויות של צמתי חיים, הורות, קשיים רגשיים אצל ילדינו או אצלינו ועוד. חבל לסחוב את הבעיות לאורך שנים ארוכות, חבל "ליפול" על מטפלים לא מקצועיים או כאלה שלא מתאימים לכם או לסוג האתגר שעמו אתם מתמודדים. ובעיקר חבל לדחות את הטיפול בבעיה בגלל חוסר בזמן או בעיית ניידות. כיום הכל פתיר. נכון, לא תמיד בקלות, אבל ברגע שנקל עליכם לעשות את הצעד הראשון, תראו שגם המשך התהליך קל יותר.

ייעוץ פסיכולוגי, טיפול רגשי והדרכת הורים: רק מאנשי מקצוע מנוסים.

יועצים, מאמנים ומטפלים – יש הרבה. מומחים אמיתיים בעלי ותק וניסיון – לא פשוט למצוא. מטרתנו באקספרטס – לחבר אתכם למומחים אמיתיים, בעלי חוות דעת טובות והסמכה מקצועית מתאימה.

דואגים לאיכות.

אקספרטס שמה לה כיעד ומטרה להעניק ללקוחותיה שירות מקצועי, אמין, הוגן ופשוט. חשוב לנו לשמור על שמו הטוב של המותג שלנו, לכן, אנחנו עושים כל מאמץ כדי שאתם תהיו מרוצים ותקבלו תמורה מלאה עבור השירות ששילמתם עבורו.

  • מדיניות הפרטיות שלנו המבטיחה דיסקרטיות מלאה.
  • המומחים מתחייבים מולנו כי פגישת הייעוץ הראשונית תהיה מועילה, עניינית ובעלת ערך ולא פגישת מכירה.
  • אנו מקיימים בקרת איכות שוטפת ומקבלים פידבקים מהנועצים. יועץ או פסיכולוג שלא עומד בדרישות, מוסר מהאתר.

צוות המומחים.

המומחים שעובדים איתנו יודעים שהם מחויבים.

פגישות ייעוץ אונליין אינן שונות מפגישות ייעוץ פרונטליות הנערכות בקליניקה. כל המומחים שעובדים איתנו הם אנשי מקצוע מנוסים, רציניים ובעלי ותק עשיר, כל אחד בתחומו. כל התערבות באמצעים מרחוק (אם זו התערבות פסיכולוגית, הדרכת הורים, ייעוץ שינה ועוד) מתבצעת כאשר חלים עליה כל כללי האתיקה התקפים גם לגבי פגישות המתקיימות פנים אל פנים. פגישות הייעוץ נערכות תוך שמירה על רמת מקצועיות גבוהה, כבוד הלקוחות והגנה על פרטיותם.

מי אנחנו?

אנחנו מיכל כהן, יזמית ובעלת חברת WebGuru, ואיתי טאו, מנהל הפיתוח והטכנולוגיות.
הקמנו את Experts ב 2020 כי הציק לנו. הציק לנו שכל כך קל לבחור ולקנות הכל באינטרנט, אבל בנושאים החשובים באמת, אין עם מי להתייעץ ולא ברור על מי לסמוך.

צפו בסרטון:

צעד אחרי צעד, תחום אחרי תחום, מומחה אחרי מומחה, אנחנו מפתחים, מקדמים, בוררים, מתייעצים, כותבים ומשפרים.
בקיצור, עושים הכל כדי ליצור עבורכם מקום פשוט, אמין ונוח לעשות את הצעד הראשון בטיפול בקשיים.
אתר זה, העוסק בייעוץ פסיכולוגי, הדרכת הורים וטיפולים להורים וילדים, הוא חלק ממשפחת אתרי Experts, ובה גם Experts קריירה ואתר Experts פיננסי.

אתם לא לבד!

כתבו עלינו בגוגל...

דילוג לתוכן