טיפולים זוגיים

מעגל חיי הנישואין והמשפחה יכול לזמן מצבים משברים מגוונים, הן זמניים והן כרוניים. אם אתם מרגישים שהקשר הופך להיות מקור לסבל ומפסיק להוות מקום בטוח ומוגן, שמריבות בתוך המשפחה מקשות על חיי היום יום ופוגעות בתפקוד השוטף, שאתם מתקשים להתנהל כהורים מול הילדים בתחומים שונים, כמו הצבת גבולות, או כאשר נוצרים קשיים אישיים מורכבים יותר – הטיפול הזוגי מיועד גם לכם.

טיפול זוגי במרכז אתרוג בחדרה מתאים כאשר מתמודדים עם פירוק הקשר הזוגי והתא המשפחתי או לחלופין, נמצאים לקראת הקמת תא משפחתי חדש הכולל ילדים מנישואים קודמים, כאשר נמצאים בתקופות של שינויים ו/או משברים (הריון ולידה, הקן המתרוקן, בגידה, הגירה, פרישה מעבודה, אובדן, פריצת מחלות וכו').

אם אתם מתגוררים בחדרה, בשרון או בסביבה, ונתקלים בקשיים שתיארנו – עשו את הצעד הראשון לקראת מערכת יחסים חזקה ומספקת. שלבו ידיים והתחייבו לטיפול זוגי, שבו נוכל ביחד לבנות בסיס איתן של אהבה, תקשורת, אמון והבנה.

פסיכולוג

כל המידע על ייעוץ וטיפול במשבר זוגי

אין כמעט זוג שלא חווה משבר זוגי במהלך השנים ביחד. השאלה היא לא האם יהיה או לא יהיה משבר אלא איך מתמודדים אתו כשהוא מגיע. פעמים רבות עולה השאלה מה גורם לאנשים שנכנסו לקשר מתוך אהבה גדולה להיקלע למשברים שגורמים...
להמשך קריאה
טיפול פסיכולוגי

טיפול זוגי וייעוץ זוגי בחדרה ובשרון

כולנו רוצים לאהוב לנצח, ממש כמו בסרטים. אך לפעמים למציאות יש תכניות משלה ואנו מוצאים את עצמנו במשבר ביחסים. אצלנו במרכז אתרוג תוכלו למצוא מקום שליו ובטוח כדי למצוא ביחד פתרון אמיתי.
להמשך קריאה
טיפול פסיכולוגי

גישור גירושין

גישור גירושין הוא תהליך שמטרתו להגיע להסכם גירושין. בני הזוג מגיעים אליו בהסכמה הדדית, מרצון. המגשר הוא צד שלישי – ניטראלי, שתפקידו לסייע לשני בני הזוג, ביחד, להגיע לפתרון מוסכם על שניהם.
להמשך קריאה
טיפול פסיכותרפיה

ייעוץ זוגי לדתיים

טיפול זוגי היא השיטה שנחקרה ונבדקה יעילותה בשיפור המצוקה של בני הזוג וההשפעות החמורות שלה.
להמשך קריאה
דילוג לתוכן