טיפולים זוגיים

מעגל חיי הנישואין והמשפחה יכול לזמן מצבים משברים מגוונים, הן זמניים והן כרוניים. אם אתם מרגישים שהקשר הופך להיות מקור לסבל ומפסיק להוות מקום בטוח ומוגן, שמריבות בתוך המשפחה מקשות על חיי היום יום ופוגעות בתפקוד השוטף, שאתם מתקשים להתנהל כהורים מול הילדים בתחומים שונים, כמו הצבת גבולות, או כאשר נוצרים קשיים אישיים מורכבים יותר – הטיפול הזוגי מיועד גם לכם.

טיפול זוגי במרכז אתרוג בחדרה מתאים כאשר מתמודדים עם פירוק הקשר הזוגי והתא המשפחתי או לחלופין, נמצאים לקראת הקמת תא משפחתי חדש הכולל ילדים מנישואים קודמים, כאשר נמצאים בתקופות של שינויים ו/או משברים (הריון ולידה, הקן המתרוקן, בגידה, הגירה, פרישה מעבודה, אובדן, פריצת מחלות וכו').

אם אתם מתגוררים בחדרה, בשרון או בסביבה, ונתקלים בקשיים שתיארנו – עשו את הצעד הראשון לקראת מערכת יחסים חזקה ומספקת. שלבו ידיים והתחייבו לטיפול זוגי, שבו נוכל ביחד לבנות בסיס איתן של אהבה, תקשורת, אמון והבנה.

טיפול זוגי

טיפול זוגי וייעוץ זוגי במרכז אתרוג בחדרה

כולנו רוצים לאהוב לנצח, ממש כמו בסרטים. אך לפעמים למציאות יש תכניות משלה ואנו מוצאים את עצמנו במשבר ביחסים. אצלנו במרכז אתרוג תוכלו למצוא מקום שליו ובטוח כדי למצוא ביחד פתרון אמיתי.
להמשך קריאה
טיפול פסיכותרפיה

טיפול וייעוץ זוגי לדתיים

טיפול זוגי היא השיטה שנחקרה ונבדקה יעילותה בשיפור המצוקה של בני הזוג וההשפעות החמורות שלה.
להמשך קריאה
דילוג לתוכן