מרכז אתרוג

שרותי טיפול פסיכולוגי ופסיכותרפי, טיפול זוגי, הדרכת הורים
ואבחונים באיזור חדרה, השרון ויישובי הסביבה, על ידי אנשי
מקצוע מעולים ומנוסים. המטפלים באתרוג עומדים באמות
המידה הגבוהות ביותר בתחום הפסיכותרפיה והייעוץ.

הטיפולים שלנו

קצת עלינו: מרכז אתרוג בחדרה

המרכז הוקם בשנת 2005 על ידי אנשי מקצוע מובילים מתחום הפסיכותרפיה, ועוסק בפיתוח סביבה רגשית בריאה. סביבה שכזו מאפשרת לנו לחוות את חיינו כמשמעותיים ומספקים. הסביבה הרגשית מורכבת ממערכות היחסים שיש לכל אחד מאיתנו עם האנשים המקיפים אותנו, במעגלים שונים של חיינו, החל מן הינקות דרך הילדות ועד לבגרות.

במרכז אתרוג בחדרה כל אנשי המקצוע בעלי תואר שני בתחום הטיפול הנפשי ולאחר התמחות. בנוסף הצוות נעזר בהפריה הדדית וחשיבה משותפת, תוך שמירה על כללי הסודיות מחייבים תחת כללי אתיקה מקצועיים. כמו כן, מתקיימות השתלמויות בהתפתחויות המקצועיות האחרונות בתחום.

ממליצים עלינו

יורם היקר, חשוב לי להמליץ כיוון שהטיפול אצלך מאד עזר לי. לדעתי ממש הציל לי את החיים ושינה אותם לטובה באופן מאד משמעותי. אז זו שוב הזדמנות להגיד תודה. אני מאד מעריך את העזרה שלך, גם בהיבט של הבת שלי. אני מאמין שבזכות הטיפול נמנע הרבה כאב ממני וגם ממנה. הטיפול עזר לי גם בהתנהלות בעבודה ובהתנהלות מול אנשים בכלל. בעיקר עזר בהתנהלות מול עצמי.
אני בת 62 וסובלת מ-PTS, ניסיתי בעבר טיפול רגיל, פסיכואנליזה, תרופות נגד חרדה ודיכאון... אך שום דבר לא עזר לי כל כך מהר כמו הטיפול עם יורם. סוף סוף מצאתי מטפל מעולה שעוזר לי למצוא את הדרכים לגלות את החוזקות שלי, הכאבים שלי, האושר שלי, להעריך את המאמצים והטעויות שלי ולהיות מודעת ונוכחת! אין לי מספיק מילים להודות לו על הדרך שבה הוא עוזר לי! תודה יורם!
ג׳קי
יורם מטפל מיומן, רגיש ואמפתי. הוא יוצר חיבור ואמון, מרחב נוח וסביבה בטוחה שאפשרו שיח כן ובטוח. הגעתי לטיפול בעקבות פוסט טראומה. יורם הקדיש תשומת לב לצרכיי הייחודיים ויצר חוויה טיפולית תומכת ואיכותית.  הפגין עניין אמיתי בהבנת הלך מחשבותיי, הרגשות והקשיים שעמם התמודדתי. יורם הינו שותף לדרך. ליווה אותי בכל שלב בתהליך הטיפולי וקידם את התהליך בקצב שהתאים לי תוך חיזוק היכולות הטמונות בי.
ברצוננו להודות לך על מתן הכלים והתמיכה בסדנת הורים שעברנו במכון אתרוג. החומר היה מעניין, "עבדנו קשה", שיעורי בית חייבו אותנו לעשייה ואכן השינויים הקטנים שהתרחשו הם שהולידו מערכת תקשורת טובה יותר בינינו לבין בנותינו. מבחינתנו הדבר הכי חשוב שקרה היא השפה האחידה שיש לנו כזוג מול בנותינו. החכמנו ואף נהנינו.
משפחת ק., חדרה
החוויה היתה מצויינת! הקבוצה לשיפור מיומנויות חברתיות לילדים היתה קרש קפיצה מצוין לבת שלנו. ורותם היתה מדהימה ומסבירת פנים כל הדרך.
ברצוני להביע את שמחתי הרבה על כך שהייתה לי הזכות להשתתף בסדנת הורים במרכז אתרוג. בעלי ואני למדנו בסדנה דרכי תקשורת בריאים במשפחה, נפתחו בפנינו אופקים, אשר הסבו אושר רב לחיינו. המלצתי ואמשיך להמליץ לחבריי ולאנשים הקרובים לי. ההשתתפות בסדנאות ההורות של מרכז אתרוג הם רווח נקי לאיכות חיי משפחה טובים יותר.
משפחת ר., אליכין
יורם מושקע מאוד בעזרה ויצירת שינוי אצל מטופליו והוא מגיע לתוצאות מרשימות. הוא אינו נרתע ממקרים מורכבים ויש לו אמונה עמוקה ביכולת של אנשים להשתנות ולעבור תהליכים. את האמונה הזו הוא מעביר באופן בלתי אמצעי למטופליו וגם לקולגות ולעובדים תחת ניהולו. כישוריו הבין אישיים כוללים חום אותנטי, ישירות וכנות.
לירון אליאסוב, פסיכולוג קליני מומחה
מר יורם ראובני שותף מזה 6 שנים בצוות המנחים הבכיר של תוכנית ״הדרים״ (הדרכת הורים) במשרד החינוך. יורם ראובני הפגין כישורי הנחייה מעולים והוסיף מהידע הרב שרכש בתחום לפיתוח התוכנית. אני ממליץ לכל גוף או ארגון, המעוניין להכשיר את צוות עובדיו בהנחיית סדנת הורים קצרת מועד להשתמש בשירותיו של מר יורם ראובני.
ד״ר יוסף פרינץ, פסיכולוג קליני מומחה
אחרי 3 שנים של טיפול רגשי אצל יורם, אני ממליץ לכל מי שצריך ויכול - להתחיל טיפול עם יורם. לפני 3 שנים כשהתחלתי את הטיפול לא יכולתי בכלל לדמיין את המצב שבו אני אהיה היום. השיטה שלו מאוד טובה, עמוקה ומשחררת. יורם הוא מטפל מבריק, חרוץ, מסור ומאוד אכפתי ואמפתי.

כתבו עלינו בגוגל...

שווה לקרוא

שווה לצפות

דילוג לתוכן