טיפולים לילדים

טיפול לילדים

טיפול פסיכולוגי לילדים בחדרה ובשרון

ילדים מתמודדים לעתים קרובות עם אינספור אתגרים שמשפיעים על בריאותם הפסיכולוגית. הטיפול הפסיכולוגי והרגשי במרכז אתרוג נועד לתת מענה למגוון רחב של אתגרים, ולהבטיח שכל ילד יקבל טיפול מותאם אישית המתאים לצרכיו הייחודיים.
להמשך קריאה
טיפול לילדים

מיומנויות חברתיות לילדים: טיפול קבוצתי

אם הילד שלכם מתקשה במיומנויות חברתיות, תוכלו לסייע לו בעזרת טיפול קבוצתי. מרכז אתרוג בחדרה מקיים קבוצות טיפוליות לילדים בגילאי 4-10
להמשך קריאה
טיפול לילדים

אבחון וטיפול בהפרעת קשב וריכוז ADHD

בשנים האחרונות עלתה המודעות לקשיי קשב וריכוז אך לצד זאת, קיימת מגמה לתייג ילדים כבעלי הפרעת קשב וריכוז בצורה גורפת יתר על המידה. אבחון הפרעת קשב וריכוז משמעותי מאוד על מנת להבין האם הילד אכן סובל מהפרעה זו, ולפיכך לתת...
להמשך קריאה
טיפול קבוצתי לילדים

סדנת שליטה בכעסים לילדים

התמודדות עם כעס אצל ילדים זוהי התמודדות מורכבת שדורשת לעיתים, סיוע מקצועי וליווי של מומחה לבריאות הנפש. בין אם יש צורך ללוות את הילד בהתמודדות העצמאית שלו עם כעס ובין אם יש צורך בכוונה וסיוע להורים.
להמשך קריאה
טיפול פסיכולוגי אבחונים

טיפול CBT לילדים

טיפול CBT - טיפול קוגניטיבי התנהגותי, מתבסס על לימוד מיומנויות חדשות למיתון הרגש וההתנהגות. זהו טיפול ממוקד שמתאים למגוון מורכבויות ויכול לסייע לילדים רבים בהתמודדות עם קשיים רגשיים והתנהגותיים.
להמשך קריאה
פסיכולוג לנוער

יעוץ וטיפול בקשיים חברתיים אצל מתבגרים

מטרת הייעוץ ליצור מרחב בטוח, בו ניתן לבטא את הקשיים החברתיים. בייעוץ, קיימת הסביבה הרגשית המאפשרת את פתיחת מגירת הלב ושחרור מהחוויות שהובילו לקושי.
להמשך קריאה
הדרכת הורים

טיפול הורה ילד (טיפול דיאדי)

אנחנו מגיעים להורות ללא ספר הדרכה או כללים, אך עם הרבה נכונות ורצון לבנות מערכת יחסים טובה ובריאה עם הילד שלנו. כהורים, יש לנו אחריות גדולה כלפי הילד והאינטראקציה בינינו לבינו מניחה את היסודות לכלל מערכות היחסים העתידיות שלו.
להמשך קריאה
טיפול קבוצתי לילדים

טיפול באומנות

ילדים, נוער ומבוגרים שחווים בעיות תקשורת, דימוי עצמי נמוך, הרטבות, גמגום, הפרעות קשב וריכוז, דיכאון, קשיים חברתיים, היפר אקטיביות, ביישנות, הסתגרות, תוקפות או אלימות, אנקופרזיס, בעיות פסיכוסומאטיות יכולים להפיק המון מטיפול באמנות.
להמשך קריאה
דילוג לתוכן