תחומי טיפול

אסנת גרתי פסיכולוגית קלינית לילדים רעננה

טיפול פסיכולוגי לילדים עם פסיכולוגית קלינית

אסנת גרתי
הפסיכולוגית אסנת גרתי וצוות המטפלים המנוסים במרכז גרתי ברעננה מומחים בטיפול פסיכולוגי ורגשי לילדים ונוער, בשילוב ייחודי בין טיפול פסיכולוגי וטיפולים חויתיים
להמשך קריאה

טיפול פסיכולוגי למבוגרים

ד״ר ניסים קונקי
​טיפול פסיכולוגי במבוגרים בצמתים שונים בחיים, יכול לתת הזדמנות ומקום לדבר על הקשיים, לסדר את המחשבות, לשפר את המודעות וההיכרות עם עצמך ולחשוב עם איש מקצוע מה ואיך את/ה רוצה לשנות.
להמשך קריאה

קבוצת מיומנויות חברתיות ברעננה

מרכז גרתי מקיים קבוצות לשיפור מיומנויות חברתיות לנערים ונערות בכיתות ז׳-י״ב, שזקוקים לחיזוק בהקניית כישורים חברתיים, בעזרת תרגול במרחב חברתי בטוח.
להמשך קריאה

טיפול לשיפור מיומנויות חברתיות

אם אתם מחפשים טיפול ממוקד, ומטפלת שתעבוד עם הילד שלכם – אחד על אחד – על המיומנויות החברתיות שלו צעד אחרי צעד, הגעתם למקום הנכון.
להמשך קריאה

אבחון פסיכודידקטי

אם אתם מחפשים מקום לעשות בו אבחון פסיכודידקטי או אבחון פסיכולוגי, באווירה תומכת ונעימה, ביעילות מירבית, תוך זמן קצר, וללא המתנה, עם פסיכולוגית חינוכית, מנוסה ומקצועית - הגעתם למקום הנכון.
להמשך קריאה

הדרכה הורית טלפונית

אתם דואגים לילדכם? רוצים לסייע לו? יש לכם נושא בוער לגביו אתם רוצים להתייעץ, ואין לכם זמן או אפשרות להגיע אלינו? הקמנו במרכז גרתי קו טלפון מקצועי ויעיל לייעוץ טלפוני להורים - בדיוק בשבילכם.
להמשך קריאה
טיפול בעזרת בעלי חיים במרכז גרתי

טיפול בעזרת בעלי חיים

טיפול בעזרת בעלי חיים מעלה את הביטחון העצמי של הילדים, מלמד אותם להתחשב בצורכי האחר, לטפל באחר, לווסת את עצמם כדי להתאים לחיה, ולבטא רגשות. לא בכדי הפך הטיפול בסיוע חיות מחמד לכלי יעיל ומעצים עבור ילדים רבים.
להמשך קריאה

הדרכת הורים ממוקדת

ההורות מזמנת אתגרים רבים, וכהורים אנו זקוקים פעמים רבות להכוונה בצמתים שונים של ההורות ושל התפתחותם של הילדים. בהדרכת הורים מקבלים ההורים כלים יישומיים להתנהלות עם הילדים בבית.
להמשך קריאה

ייעוץ רגשי למבוגרים, ילדים והורים אונליין

בתקופת לחץ, חרדה, עומס וכשהילדים בבית - אנחנו כאן בשבילכם לתמיכה וייעוץ רגשי. ניתן להתייעץ לגבי קשיים עם הילדים בבית, בעיות התנהגות אצל הילדים, חרדה ולחצים, דיכאון, קשיים בזוגיות.
להמשך קריאה

טבע תרפיה: טיפול בהרפתקה בטבע

טיפול בהרפתקה בטבע היא שיטת טיפול חדשנית ומלהיבה, שעובדת עם הילדים בחיק הטבע, מחזקת את הביטחון העצמי ומשפרת את הויסות, ההתארגנות, התכנון והתעוזה.
להמשך קריאה

טיפול בתנועה

טיפול בתנועה היא שיטה טיפולית המבוססת על החיבור בין הגוף והרגש, ומאפשרת לילדים להכיר ולהבין את עצמם דרך משחקים תנועתיים, דרמה, מחול ותנועה, יוגה, ריקוד וספורט.
להמשך קריאה

טיפול בסיוע אמנויות לחימה

טיפול בסיוע אומנויות לחימה היא שיטת טיפול ייחודית המשלבת אומנויות לחימה וטיפול רגשי. החוויה של הילדים מאתגרת ומעצימה, מעלה את הדופק והאדרנלין, ומקנה כלים רגשיים וגופניים להתמודדות עם אתגרים בחייו של הילד.
להמשך קריאה

טיפול רגשי בהפרעות אכילה

להפרעות אכילה השפעה ניכרת על כל תחומי החיים - ברמה המשפחתית, האישית, הפיזית והרגשית. ידוע כי הפרעות אכילה הן בעיות מידרדרות ובמידה ואינן מטופלות, הן עלולות להפוך לכרוניות, ולגרום לנזקים חמורים.
להמשך קריאה

ייעוץ להורים בתהליך גירושין​

תקופה של פרידה או גירושין במשפחה ידועה כאחד מגורמי הלחץ הגדולים ביותר בחייה של משפחה. השילוב בין תקופת קושי ומתח של ההורים לבין בלבול ומצוקה של הילדים יוצרת "סיר לחץ" משפחתי שבו קשה להורים לתפקד.
להמשך קריאה

טיפול רגשי בגיל השלישי

היציאה לגמלאות והחיים כפנסיונרים הם שינוי משמעותי עבור אנשים רבים. טיפול פסיכולוגי יכול לתת לך הפנסיונר/ית מקום שלך לעצמך לספר על ההתמודדויות, לתכנן את התארגנותך מחדש, להציב יעדים ומטרות. 
להמשך קריאה

טיפול CBT קוגניטיבי התנהגותי לילדים

טיפול קוגניטיבי התנהגותי הוא טיפול שאופיו ממוקד וקצר, והוא עובד על המחשבות ועל ההתנהגויות של הילדים שיש לשנות כדי לשפר את הסתגלותם ותפקודם.
להמשך קריאה

טיפול בילדים על הספקטרום האוטיסטי (ASD)

הטיפול בילדים על הספקטרום האוטיסטי במרכז גרתי מכוון לעודד התפתחות רגשית דרך יצירת קשר עם הילדים. דרך הקשר הטיפולי הנוצר בהדרגה ישנה אפשרות להבין טוב יותר את עולמם, ולסייע להם לשפר את התקשורת עם האחר.
להמשך קריאה

טיפול בהפרעת קשב וריכוז אצל ילדים

באמצעות טיפול רגשי תומך לילד והדרכה להורים ניתן לשפר משמעותית את הדימוי העצמי של הילד/ה ואת תפקודו. מרכז גרתי ברעננה מציע מגוון טיפולים רגשיים ייחודיים בקשיי קשב וריכוז, עם מטפלים בעלי ניסיון רב.
להמשך קריאה

טיפול באומנות לילדים

דרך האומנות ילדים מבטאים רגשות, וחווים תחושות של רגיעה, פורקן מתח, ושחרור. בטיפול מסבה המטפלת את הקשב של הילד לתהליך היצירה - לבחירת הצבעים, לתחושות שעולות בו בעת היצירה, לתהליך העבודה, ולבחירת הנושא של היצירה.
להמשך קריאה

טיפול רגשי למתבגרים

אם המתבגר שלכם מרבה לכעוס ולהסתגר, מתקשה לתקשר עמכם, סובל מחרדות, מתקשה חברתית, או נמצא במצוקה כלשהי – אל תוותרו עליו. טיפול רגשי יכול לתת לו ולכם כלים, ולשפר את איכות החיים.
להמשך קריאה
דילוג לתוכן