אודות מרכז גרתי

אם לילד שלכם קשה עכשיו והוא מתמודד עם אתגרים אתם בטח רוצים את הטיפול הפסיכולוגי או הרגשי הכי טוב עבורו. את המטפל שיתחבר אליו ואליכם, יבין עניין, ויצליח לעזור ולהקל על המצוקה.

אז איך מוצאים את המטפל הזה, ולמה כדאי לקבוע פגישת היכרות עם אסנת גרתי, מנהלת מרכז גרתי?

  1. לעומת קופות החולים, אין אצלנו זמן המתנה. המענה יעיל ומהיר ואתם מתחילים לעבוד מיד כשאתם פונים.
  2. תחומי הטיפול מגוונים ו'מחוץ לקופסא', ופונים לילד דרך תחומי העניין שלו.
  3. כל מטפלינו מוסמכים ונבחרו בקפידה. לא עובדים אצלנו סטודנטים, סטאז'רים, או מתמחים.
  4. מנהלת המרכז שהיא פסיכולוגית קלינית מלווה את כל המטפלים בעבודתם, מדריכה אותם, ומהווה כתובת להורים בכל עניין. שלא כמו עם מטפל או פסיכולוג בקליניקה פרטית, יש עוד עין מקצועית על הטיפולים לשם עזרה ופיקוח.

במרכז גרתי צוות מטפלים רב-תחומי, עם מומחיות בטיפול פסיכולוגי ורגשי לילדים ונוער, ייעוץ והדרכה לבני המשפחה. כל מטפלינו בעלי הסמכות מלאות בתחומם, וניסיון טיפולי עשיר. במרכז גם פסיכולוגית חינוכית העוסקת באבחון פסיכודידקטי.

ייחודנו בשילוב בין טיפול פסיכולוגי מסורתי וטיפולים חווייתיים הנעזרים באומנות לחימה, עבודה עם בעלי חיים, אומנות, תנועה ועוד. ניסיוננו מראה כי שילוב שיטות חווייתיות המתאימות לתחומי העניין של הילדים, מסייע ליצירת קשר, התמדה בטיפול, והשגת שינוי.

שיטות הטיפול המגוונות, מותאמות לילדים עימם אנו עובדים ולסוג הקושי איתו הם באים. המרכז מאובזר בחומרי אומנות מגוונים, משחקים מכל התחומים, ציוד ספורט וחיות מחמד מקסימות. אנו מתאימים את הטיפול תוך התבוננות מערכתית על הילד והוריו, בכדי להעניק את הטיפול הנכון ביותר.

הפגישות מתקיימות באווירה שקטה ופרטית בקליניקה במרכז העיר רעננה. הטיפול בסיוע אמנות לחימה וקבוצות ספורט מעצים מתקיימות בשלוחה של מרכז גרתי במרכז אלרם ברח' אחוזה.

המטפלים במרכז מומחים בטיפול בילדים בגילאי גן, בית ספר יסודי, חטיבת ביניים, ועד סיום התיכון. יש במרכז גם מטפלים מומחים במבוגרים וזוגות. בין הקשיים בהם אנו מטפלים: חרדה, קשיי התנהגות, גירושין, יחסים בין אחים, התקפי זעם, הימנעות וביישנות, קשיי קשב וריכוז, מיומנויות חברתיות ועוד.

צוות המטפלים של מרכז גרתי

אסנת גרתי פסיכולוגית קלינית לילדים רעננה
אסנת גרתי
פסיכולוגית קלינית מומחית ומנהלת מרכז גרתי ברעננה

עוסקת מזה כ-20 שנה בטיפול פסיכולוגי. הוכשרה כפסיכולוגית קלינית באוניברסיטה העברית בירושלים. עוסקת בהדרכת הורים ובטיפול פסיכולוגי פרטני במבוגרים, נוער וילדים. מלווה את מטפלי מרכז גרתי מבחינה מקצועית. בעלת ניסיון רב באבחון פסיכולוגי של ילדים, טיפול בילדים בעלי קשיים רגשיים, ייעוץ והדרכת הורים בנושאים הקשורים לזהות הורית, אתגרי ההורות וקשיים עם הילדים. מטפלת גם במבוגרים הסובלים מחרדה ודיכאון או מתמודדים עם משברי החיים. מרצה, כותבת מאמרים ומתראיינת לתוכניות טלוויזיה ולעיתונות בנושאים הקשורים לפסיכולוגיה של הילד והמשפחה.

ניסים קונקי
ד״ר ניסים קונקי
ד״ר לפסיכולוגיה קלינית, מנהל תחום הטיפול במבוגרים והמנהל התפעולי של מרכז גרתי

ד״ר לפסיכולוגיה קלינית, בעל ניסיון טיפולי רב בישראל ובאוסטרליה. עובד עם מבוגרים בכל הגילאים. עוסק בטיפול זוגי ופרטני. משלב טיפול דינמי וטיפול התנהגותי-קוגניטיבי CBT. בעל ניסיון רב באבחון פסיכולוגי ותעסוקתי, ובייעוץ פסיכולוגי לארגונים ביטחוניים ולספורטאים.

דברת דגן
דברת דגן
פסיכותרפיסטית ומטפלת מוסמכת בתנועה

בעלת תואר שני מאוניברסיטת חיפה. מטפלת במבוגרים, בני נוער וילדים החל מהגיל הרך. נסיון רב בטיפול בילדים ונוער, כולל הדרכות הורים, ליווי משפחתי וטיפול דיאדי בגישה מערכתית, המערבת באופן אינטנסיבי את ההורים ואת סביבתו המשמעותית של הילד (גן ילדים, בית ספר, בני משפחה משמעותיים וכו') בהתאם לצורך ולקידום הטיפול בילד. תחומי טיפול: חרדה וקשיים רגשיים, קשיי הסתגלות והתנהגות, קשיים חברתיים, הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה, התמודדות במשברי חיים וכן נסיון עם ילדים על הקשת האוטיסטית. עובדת מעל 10 שנים במחלקה פסיכיאטרית למבוגרים בבית חולים שלוותה, טיפולים פרטניים, קבוצות והדרכת סטודנטים.

עינת שניידר
עינת שניידר
מטפלת מוסמכת בהבעה ויצירה

מטפלת מוסמכת בהבעה ויצירה – סמינר הקיבוצים. תואר ראשון B.Ed. בהוראה וחינוך מיוחד – מכללת תלפיות. תעודת מדריך מוסמך בשיקום דרך אמנות – בית ברל. ניסיון רב בעבודה טיפולית פרטנית בטיפול באמנות ובעבודה טיפולית שיקומית דרך אמנות.

לימור קורנגוט
לימור קורנגוט
מטפלת רגשית בעזרת בעלי חיים

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ולימודי המשך בטיפול בעזרת בעלי חיים דרך מרכז מגיד, שלוחה של האוניברסיטה העברית. כיום מסיימת לימודי תואר שני בקרימינולוגיה שיקומית. בעלת ניסיון של 10 שנים במעונות ופנימיות של ילדים ונוער. מתמקדת בטיפול עם בעלי חיים ככלי המאפשר חיבור, השלכה, הפחתת חרדה, ראיית האחר ועוד. משלבת כלים נוספים כגון אומנות, פסיכודרמה, גינון ובנייה. מגיעה לטיפול עם כלבה, אוגרים, וחיות נוספות.

שירית קרטה
שירית קרטה
עובדת סוציאלית קלינית (M.A)

מטפלת רגשית ומנחת קבוצות. מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים. מתמחה במצבים כגון חרדות, אובדן, הפרעות התנהגות, קשיים חברתיים, פגיעות מיניות, זהות מינית והתמכרויות. משלבת מגוון שיטות כגון – DBT ומיינדפולנס.

אמיר פניגשטיין
אמיר פניגשטיין
טיפול באמצעות טבע והרפתקה

בוגר התוכנית להנחיית קבוצות בשטח וטיפול באמצעות טבע והרפתקה של מכון ווינגייט. עובד עם ילדים, נוער ומבוגרים באופן פרטני ובקבוצה על נושאים כגון העלאת בטחון עצמי, דימוי עצמי, וויסות, פיתוח מיומנויות חברתיות והתמודדות עם חרדות.

ליאת אלישע
ליאת אלישע
עובדת סוציאלית, מטפלת בהבעה ויצירה ומנחת קבוצות

מזה 25 שנה מטפלת במבוגרים, בילדים ובנוער. בין יתר הכשרותי: טיפול באמנות בפגיעות מיניות, טיפול CBT ממוקד טראומה, טיפול בילדים שחוו אבדן ושכול, טיפול בהורות באמצעות אמנות, ומיינדפולנס.

ערד גלוסקא
ערד גלוסקא

מחזיק בחגורה שחורה דאן 3 בקראטה (סנסיי), בעל ניסיון של 40 שנה כחניך, מהם 6 שנים מדריך, 3 כמטפל. מחזיק בתעודת מדריך + תעודת מטפל ממכון וינגייט. מטפל בילדים עם הפרעת קשב וריכוז, בעיות ויסות, אוכלוסייה על הספקטרום האוטיסטי, בעיות קואורדינציה. סטודנט להוראה\חינוך, ובעל תואר שני בהנדסה.

שרון גל
שרון גל

פסיכותרפיסטית פסיכודינאמית (מכון מגיד) ומטפלת במוסיקה (MA בר אילן). מטפלת בילדים, בני נוער ומבוגרים – טיפול פרטני, הדרכת הורים וטיפולים קבוצתיים.

שיר בנדק חביב
שיר בנדק חביב
מטפל רגשי בעזרת בעלי חיים

מטפל בילדים, נוער ומבוגרים. בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה, בוגר לימודי טיפול בעזרת בעלי חיים בתוכנית המשותפת של סמינר הקיבוצים ומכון בולבי. מגיע לטיפול עם רוקו – כלב פינצ'ר מעורב בן 8, אוהב ילדים וממתקים.

עמית ברהום
עמית ברהום

בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה המכללה האקדמית ביפו. בוגר תואר שני בטיפול באומנות – בפסיכודרמה. טיפול פרטני וקבוצתי.

ניה
ניה

ניה הכלבה חובבת אנשים ובעיקר ילדים. שובבה ושמחה, אוהבת לשחק ומשתלבת בחלק מהטיפולים של הילדים בהתאם לצורך ולהעדפת ההורים והילדים.

דילוג לתוכן