המלצות

אני בת 62 וסובלת מ-PTS ומספר פעמים במהלך 30 השנים האחרונות חוויתי טראומות חדשות וטריגרים חדשים. ניסיתי בעבר טיפול רגיל, פסיכואנליזה, לקחתי תרופות נגד חרדה ודיכאון… אך שום דבר לא עזר לי כל כך מהר כמו הטיפול שעשיתי עם יורם, לראשונה בחיי אני מרגישה שאני לא חייבת להיות מוכנה לגרוע מכל. סוף סוף מצאתי מטפל מעולה שעוזר לי למצוא את הדרכים לגלות את החוזקות שלי, הכאבים שלי, האושר שלי, לתת לעצמי להיות יותר עצמי, להעריך את המאמצים והטעויות שלי ולהיות מודעת ונוכחת! אין לי מספיק מילים להודות לו על הדרך שבה הוא עוזר לי! תודה יורם!

ג'קי

יורם היקר, חשוב לי להמליץ כיוון שהטיפול אצלך מאד עזר לי. לדעתי ממש הציל לי את החיים ושינה אותם לטובה באופן מאד משמעותי.
אני מניח שזה מובן ומקובל שיש ממליצים בעילום שם, בתחום בו חשובה הסודיות הרפואית.
אז זו שוב הזדמנות להגיד תודה.
אני מאד מעריך את העזרה שלך, גם בהיבט של הבת שלי. אני מאמין שבזכות הטיפול נמנע הרבה כאב ממני וגם ממנה.
הטיפול עזר לי גם בהתנהלות בעבודה ובהתנהלות מול אנשים בכלל. בעיקר עזר בהיתנהלות מול עצמי.

יורם מטפל מיומן, רגיש ואמפתי. הוא יוצר חיבור ואמון, מרחב נוח וסביבה בטוחה שאפשרו שיח כן ובטוח. הגעתי לטיפול בעקבות פוסט טראומה. יורם הקדיש תשומת לב לצרכיי הייחודיים ויצר חוויה טיפולית תומכת ואיכותית.  הפגין עניין אמיתי בהבנת הלך מחשבותיי, הרגשות והקשיים שעמם התמודדתי. יורם הינו שותף לדרך. ליווה אותי בכל שלב בתהליך הטיפולי וקידם את התהליך בקצב שהתאים לי תוך חיזוק היכולות הטמונות בי.

ברצוני להביע את שמחתי הרבה על כך שהייתה לי הזכות להשתתף בסדנת הורים במרכז אתרוג. בעלי ואני למדנו בסדנה דרכי תקשורת בריאים במשפחה, נפתחו בפנינו אופקים, אשר הסבו אושר רב לחיינו. המלצתי ואמשיך להמליץ לחבריי ולאנשים הקרובים לי. ההשתתפות בסדנאות ההורות של מרכז אתרוג הם רווח נקי לאיכות חיי משפחה טובים יותר.

משפחת ר., אליכין

החוויה היתה מצויינת! הקבוצה לשיפור מיומנויות חברתיות לילדים היתה קרש קפיצה מצוין לבת שלנו. ורותם היתה מדהימה ומסבירת פנים כל הדרך.

ברצוננו להודות לך על מתן הכלים והתמיכה בסדנת הורים שעברנו במכון אתרוג. החומר היה מעניין, "עבדנו קשה", שיעורי בית חייבו אותנו לעשייה ואכן השינויים הקטנים שהתרחשו הם שהולידו מערכת תקשורת טובה יותר בינינו לבין בנותינו. מבחינתנו הדבר הכי חשוב שקרה היא השפה האחידה שיש לנו כזוג מול בנותינו. החכמנו ואף נהנינו.

משפחת ק., חדרה

מר יורם ראובני שותף מזה 6 שנים בצוות המנחים הבכיר של תוכנית ״הדרים״ (הדרכת הורים) במשרד החינוך. יורם ראובני הפגין כישורי הנחייה מעולים והוסיף מהידע הרב שרכש בתחום לפיתוח התוכנית. אני ממליץ לכל גוף או ארגון, המעוניין להכשיר את צוות עובדיו בהנחיית סדנת הורים קצרת מועד להשתמש בשירותיו של מר יורם ראובני.

ד״ר יוסף פרינץ, פסיכולוג קליני מומחה

יורם מוכר לי מזה כ- 10 שנים, במסגרת הדרכה אישית וקבוצתית. הוא מטפל בנוער ומבוגרים וכן בהדרכת הורים ובטיפול זוגי. בעבודתו הטיפולית עשה יורם כברת דרך מרשימה במהלך השנים. המטופלים שלו מציגים מגוון רחב של תסמינים עם דרגות שונות של קושי, מטופלים שהעבודה הטיפולית איתם הפגישה את יורם עם אתגרים במישור של ההעברה. כשרונו של יורם ויכולתו המקצועית עזרו לו לנווט את המטופלים להחלמה ולהפחתת התסמינים. יורם מוביל צוות של אנשי מקצוע (פסיכולוגים, עוסי קולניים ומרפאים באומנות) שעובדים במכון אותו הקים. צוות ברמה מקצועית מצוינת. ראוי לציין את יכולתו לבנות את הצוות לטפחו ולהשקיע בו. יורם הוא איש מקצוע עם נסיון בתחומים מגוונים בפסיכותרפיה של נוער ומבוגרים. אני מעריכה את עבודתו ושמחה להיות שותפה לה.

נסיה זיפמן

אחרי 3 שנים של טיפול רגשי אצל יורם, אני ממליץ לכל מי שצריך ויכול – להתחיל טיפול עם יורם.
לפני 3 שנים כשהתחלתי את הטיפול לא יכולתי בכלל לדמיין את המצב שבו אני אהיה היום.
השיטה שלו מאוד טובה, עמוקה ומשחררת.
יורם הוא מטפל מבריק, חרוץ, מסור ומאוד אכפתי ואמפתי.

יורם מושקע מאוד בעזרה ויצירת שינוי אצל מטופליו והוא מגיע לתוצאות מרשימות. הוא אינו נרתע ממקרים מורכבים ויש לו אמונה עמוקה ביכולת של אנשים להשתנות ולעבור תהליכים. את האמונה הזו הוא מעביר באופן בלתי אמצעי למטופליו וגם לקולגות ולעובדים תחת ניהולו. כישוריו הבין אישיים כוללים חום אותנטי, ישירות וכנות.

לירון אליאסוב, פסיכולוג קליני מומחה

הצטרפנו לקורס בידיעה שיש איזה קושי שאנחנו לא יודעים לדייק אבל בלי ממש להבין מה הקורס ייתן לבן שלי. ראיתי איך הוא קיבל כלים להפתח, להתגמש, להתחבר ולהנות. ראיתי את ההשפעה על חיי החברה שלו כשהעז להפתח לחברים חדשים, לנסות דברים חדשים ולמתן את תגובותיו. תודה רבה על כל המקצועיות, המסירות והרגישות שבהם הובלת את הקורס.

הורים למשתתף בסדנת מיומנויות חברתיות לילדים של רתם סגל


 

המלצה דר אוסימו יורם ראובני
Since 2012 I have been offering an advanced psychotherapy course in Israel. I teach a psychotherapy model called IE-DP, Intensive Experiential Dynamic Psychotherapy. The course is called IE-DP Core Training, and includes front teaching, audiovisual seminars, and individual supervision of every participant’s videorecorded clinical cases. Mr. Yoram Reuveni has been a member of my Core Training for about four years, 2017-2020. Yoram was always involved, committed to his clinical work, and eager to learn and improve his psychotherapy skills. Yoram presented a number of different cases for supervision, showing clinical and human sensitivity and a genuine desire to be effective in helping his patients.
Best regards,
Dr. Ferruccio Osimo, Psychiatrist and Psychotherapist
IEDTA, Past President

עודכן בתאריך: 14 באפריל 2024

דילוג לתוכן