יורם ראובני

פסיכותרפיסט מנוסה, עוסק מזה למעלה מ-25 שנה בטיפול פסיכואנליטי וטיפול CBT, טיפול דינאמי חוויתי מואץ AEDP. מומחה בטיפול יעיל וממוקד בקשת רחבה של קשיים של מתבגרים ומבוגרים, וכן עוסק בייעוץ זוגי והדרכת הורים.

השכלה: 

  • בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון, ותואר שני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה.
  • בוגר התכנית להנחיית קבוצות, התכנית לפסיכותרפיה פסיכודינאמית והתכנית לפסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית.
  • בעל הכשרה בטיפול דינאמי חוויתי מהאגודה הבינלאומית I.E.D.T.A.

שיטת הטיפול הייחודית EDT – טיפול דינמי חוויתי, ולצידה טיפול דינמי חוויתי מואץ AEDP, הן שיטות מוכחת מוחקרית כיעילות לטיפול ממוקד, רגיש וקשוב לצרכי המטופל. הטיפול הדינמי-חוויתי משתמש במגוון כלים אפקטיביים להשגת יעדי הטיפול שנקבעים יחד עם המטופל, תוך מתן דגש על הבריאות והחוסן שהמטופל מבקש.

ניסיון מקצועי:

  • פסיכותרפיסט – טיפול פרטי, וטיפול בשירות הציבורי (מכבי שירותי בריאות).
  • מנהל מרכז אתרוג לקידום סביבה רגשית בריאה, ובו צוות מטפלים רב מקצועי.
  • עובד סוציאלי במסגרת פנימייתית ומשפחות אומנה.
  • מנחה קבוצות הורים במשרד החינוך.

אני בת 62 וסובלת מ-PTS, ניסיתי בעבר טיפול רגיל, פסיכואנליזה, תרופות נגד חרדה ודיכאון… אך שום דבר לא עזר לי כל כך מהר כמו הטיפול עם יורם. סוף סוף מצאתי מטפל מעולה שעוזר לי למצוא את הדרכים לגלות את החוזקות שלי, הכאבים שלי, האושר שלי, להעריך את המאמצים והטעויות שלי ולהיות מודעת ונוכחת! אין לי מספיק מילים להודות לו על הדרך שבה הוא עוזר לי! תודה יורם!

ג׳קי

יורם היקר, חשוב לי להמליץ כיוון שהטיפול אצלך מאד עזר לי. לדעתי ממש הציל לי את החיים ושינה אותם לטובה באופן מאד משמעותי.
אז זו שוב הזדמנות להגיד תודה. אני מאד מעריך את העזרה שלך, גם בהיבט של הבת שלי. אני מאמין שבזכות הטיפול נמנע הרבה כאב ממני וגם ממנה.
הטיפול עזר לי גם בהתנהלות בעבודה ובהתנהלות מול אנשים בכלל. בעיקר עזר בהתנהלות מול עצמי.

אחרי 3 שנים של טיפול רגשי אצל יורם, אני ממליץ לכל מי שצריך ויכול – להתחיל טיפול עם יורם.
לפני 3 שנים כשהתחלתי את הטיפול לא יכולתי בכלל לדמיין את המצב שבו אני אהיה היום.
השיטה שלו מאוד טובה, עמוקה ומשחררת.
יורם הוא מטפל מבריק, חרוץ, מסור ומאוד אכפתי ואמפתי.

יורם מושקע מאוד בעזרה ויצירת שינוי אצל מטופליו והוא מגיע לתוצאות מרשימות. הוא אינו נרתע ממקרים מורכבים ויש לו אמונה עמוקה ביכולת של אנשים להשתנות ולעבור תהליכים. את האמונה הזו הוא מעביר באופן בלתי אמצעי למטופליו וגם לקולגות ולעובדים תחת ניהולו. כישוריו הבין אישיים כוללים חום אותנטי, ישירות וכנות.

לירון אליאסוב, פסיכולוג קליני מומחה

יורם מטפל מיומן, רגיש ואמפתי. הוא יוצר חיבור ואמון, מרחב נוח וסביבה בטוחה שאפשרו שיח כן ובטוח. הגעתי לטיפול בעקבות פוסט טראומה. יורם הקדיש תשומת לב לצרכיי הייחודיים ויצר חוויה טיפולית תומכת ואיכותית.  הפגין עניין אמיתי בהבנת הלך מחשבותיי, הרגשות והקשיים שעמם התמודדתי. יורם הינו שותף לדרך. ליווה אותי בכל שלב בתהליך הטיפולי וקידם את התהליך בקצב שהתאים לי תוך חיזוק היכולות הטמונות בי.

דילוג לתוכן