מצא מומחה לייעוץ אונליין

סיפור אישי: הטיפול הטבעי בבצקת בעין אצל איתי שרף

אני יעל מרגלית, בת 84. בעין אחת היתה לי בצקת מאחורי הרשתית. איחרתי קצת עם זה, אז יש לי צלקת שם. ועכשיו קרה לי אותו הדבר גם בעין השניה. הייתי בטיפול אצל פרופסור, וכמובן שהתרופות שהוא הציע הן זריקות אווסטין. עשו לי שתי זריקות, ולא עזר שום דבר

הגעתי אל הפרופסור, ואמרתי לו שאני לא רואה: ״מה אפשר לעשות?״. הוא ענה שאין מה לעשות. חשבתי בלבי שאצלי לא קיים המשפט הזה.

חיפשתי בגוגל ״בצקת מאחורי הרשתית״, והאחד והיחיד שהופיע לי היה איתי שרף. מיד התקשרתי לקליניקה, קבעו לי תור להיפגש עם איתי וביקשו להביא את כל המסמכים. כאשר באתי אליו, הוא אמר שזה נראה מאוד לא טוב. הרשתית כמעט כיסתה את מרכז העין, כמו גבעה.

אחרי סדרת טיפולים של 20 טיפולים ב-10 מפגשים, הראייה ממש השתפרה, אין מה לדבר. בסיום הטיפולים באתי אל הפרופסור אחרי בדיקת OCT , וראו שהרשתית התיישרה והמים ירדו.

אני מרגישה נפלא. אני יכולה לשבת ולסרוג, וזה האושר הכי גדול והשלווה הכי גדולה שלי.

הטיפול בבצקת בעיניים מורכב מ-3 שלבים עיקריים:

בצקת ברשתית (בצקת מקולרית) נגרמת בדרך לל מסיבוך של סוכרת שלא טופלה בזמן. הטיפול בבצקת הוא בזריקות ויחד איתו ממליץ איתי לשלב טיפול בדיקור סיני.

בשלב הראשון מתבצע אבחון מקיף על מנת לבחון את מצב הראייה הנוכחי של המטופל. האבחון יסייע להתאים את הטיפול הנכון והיעיל ביותר עבור כל מטופל – בכדי לטפל בתסמיני המחלה והן בשורש שלה, והוא מתבצע בכלים הסיניים המסורתיים.

בשלב השני, יחל המטופל בסדרת הטיפולים הייחודית עבור מצבו הרפואי. תוכנית הטיפולים כוללת דיקור סיני (אקופנקטורה) המיועד לטיפול במחלות עיניים, בנקודות דיקור מיוחדות בעלות השפעה על העיניים. כמו כן כוללת התוכנית מתן צמחי מרפא, המלצות תזונה נקודתיות וטיפולים משלימים במידת הצורך.

השלב השלישי הוא שלב הביקורת, ובו מוזמנים המטופלים לקליניקה כחודש לאחר סיום סדרת הטיפולים. באמצעות מעקב אחר בדיקות ראייה שבוצעו על ידי הרופא המטפל, ייבחן מצב הראיה הנוכחי והמטופל יקבל המלצות נוספות להמשך טיפול על פי הצורך.

אהבתם? שתפו:

עודכן בתאריך: 5 בנובמבר 2020